Podujatia


21.-22.12.2018 Košice (50m) Memoriál Ľudovíta Kukorelliho
14.-16.12.2018 Trnava (25m) Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne
7.12.-9.11.2018 Nové Zámky (25m) Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne
30.11.-2.12.2018 Spišská Nová Ves (25m) Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne
23.-25.11.2018 Šamorín (25m) Majstrovstvá SR OPEN v krátkom bazéne
17.11.2018 Piešťany (25m) Plavecké nádejePlavecké nádeje
17.-18.11.2018 Spišská Nová Ves (25m) FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo
10.-11.11.2018 Nové Zámky (25m) O Pohár Delfína
3.-4.11.2018 Spišská Nová Ves (25m) Memoriál Jozefa Baláža
2.-4.11.2018 Trenčín (25m) Slovakia Swimming Cup
27.-28.10.2018 Banská Štiavnica (25m) Štiavnický kahanec
27.10.2018 Trenčín (25m) Pohár mesta Trenčín
24.10.2018 Ibiza/ESP (otvorená voda) ME,ME23, MEJ v Akvatlone
20.10.2018 Myjava (25m) Jesenné plavecké nádeje ZSO
20.10.2018 Topolčany (25m) Pohár primátora mesta Topoľčany
13.10.2018 Nové Zámky (25m) Jesenné M-ZSO "B","A","J","S"
6.10.2018 Levice (25m) Pohár primátora Mesta Levice
5.-7.10.2018 Budapešt / HUN (25m) SP Budapešť
28.9.2018 Považská Bystrica (25m) Jesenné MZSO - dlhé trate
22.-23.9.2018 Trenčin (25m) FPD Slovenský pohár žiakov -3.kolo
8.9.2018 Hurbanovo Hurbanovský triatlon
1.9.2018 Štúrovo (50m) Štúrovské stovky
25.8.2018 Košice (otvorená voda) Jazerná desiatka
25.-26.8.2018 Domaša M-SR šprint triatlon
19.8.2018 Žilina (vodné dielo) EP juniorov v triatlone
3.-9.8.2018 Glasgow GBR (50m) Majstrovstvá Európy v plávaní 2018
29.7.2018 Tábor (CZE) EP juniorov v triatlone
15.7.2018 Šurany Akvatlon Šurany
7.7.2018 Stará Myjava Triatlon pre všetkých
4.-8.7.2018 Helsinky FIN (50m) Majstrovstvá Európy juniorov 2018
30.6.-1.7.2018 Zlaté Piesky( otvorená voda) Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní
30.6.2018 Daňová T.A.T.
22.-24.6.2018 Majstrovstvá SR OPEN
17.6.2018 Nitra Akvatlon Nitra
16.6.2018 Dvory nad Žitavou Mikrotriatlon Dvory
15.-17.6.2018 Majstrovstvá SR mladších žiakov
9.6.2018 Draždiak Pressburg triatlon
8.-10.6.2018 Majstrovstvá SR starších žiakov
2.-3.6.2018 FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo
2.6.2018 Čierny Brod Veľkoúľanský triatlon
25.-27.5.2018 Majstrovstvá SR juniorov
20.5.2018 Senec (jazero) Senecký triatlon
19.5.2018 Bratislav (Draždiak) M SR v akvatlone
14.5.2018 Zilina (50m) Severoslovenská liga II.kolo
4.-6.5.2018 Bratislava (50m) Orca Cup
28.-29.4.2018 Dolný Kubín (25m) Veľká cena Dolného Kubína - Žinčicový míting
22.-24.4.2018 Graz AT (50m) Int. Stroeck ATUS Graz Trophy
20.4.2018 Bratislava (50m) Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní
14.4.2018 Nové Zámky (25m) Veľká cena mesta Nové Zámky
14.-15.4.2018 Rimavská Sobota (25m) Pohár priateľstva
13.-15.4.2018 Poprad (50m) Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza
7.-8.4.2018 Banská Bystrica (50m) Banská Bystrica Cup
24.3.2018 Eilat (ISR) 10 km -otvorená voda 1,kolo LEN Cup
23.-25.3.2018 Zilina (50m) Jarná cena Žiliny
17.-18.3.2018 Nové Zámky (25m) Jarné M-ZSO "B", "A", "J"+"S"
11.3.2018 Dolný Kubín Akvatlon Dolný Kubín
10.3.2018 Jarné plavecké nádeje ZSO
2.-4.3.2018 Bratislava (50m) Veľká cena Slovenska
24.-25.2.2018 Trnava (25m) Veľká cena Trnavy
17.2.2018 Nové Zámky (25m) Jarné M-ZSO - dlhé trate
17.2.2018 Levice (25m) + ZŠ Saratovská Levický akvatlon
10.-11.2.2018 Spišská Nová Ves (25m) Putovný pohár Slovenského raja
27.-28.1.2018 Bratislava (50m) FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo

 

 

Plavecká škola AQUASPORT ponúka:

Výučbu plávania a plavecké tréning po celý rok pre všetky vekové skupiny:

pre deti predškolského veku od 3 do 6 rokov, pre deti a mládež od 6 do 18 rokov, až po dospelých.
  • prípravný, základný kurz – pre neplavcov,
  • zdravotné plávanie,
  • zdokonaľovanie,
  • výkonnostné športové plávanie,
  • výučba plávania pre materské a základné školy,
  • jednorázové plavecké kurzy pre materské a základné školy,
  • výučba a kondičné plávanie dospelých.