•Mesto Levice z dôvodu prevencie šírenia koronavírusu zatvára mestskú krytú plaváreň v Leviciach na obdobie od 9. 3. až do odvolania. Plavecké kurzy a tréningy budú pokračovať až po otvorení krytej plavárne v Leviciach o čom Vás budeme informovať na našej webovej stránke. Opatrenia platia aj pre Relax centrum Tlmače. Ďakujem za pochopenie. Mgr. Tibor Lacko
.............................................................................................
Podporte mladých plavcov plaveckého klubu AQUASPORT Levice 2 % -ami z Vašich daní
Právnické aj fyzické osoby môžu za rok 2019 poukázať neziskovej organizácii sumu vo výške 2 % z ich zaplatenej dane z príjmov. Ak ste sa rozhodli, že týmto spôsobom odporíte náš športový klub AQUASPORT LEVICE, potom vo vyhlásení o poukázaní podielu zaplatenej dane uveďte tieto údaje:
IČO: 3 6 1 0 5 5 3 8
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno: Športový klub AQUASPORT LEVICE
Ulica: Nová ul.
Číslo: 6000/5
Obec: Levice
PSČ: 934 01 Ďakujeme :)
Štúrovské stovky

Naši plavci sa 3.septembra 2011 zúčastnili na medzinárodných plaveckých pretekoch v Štúrove, ktorými sa každoročne zahajuje nová plavecká sezóna (alebo ukončujú letné prázdniny??? :D )

Galéria k článku

Plavci na sústredení v Podbanskom

V týchto dňoch (20.-26.8.2011) sa plavci sústreďujú v Grandhoteli Permon v Podbanskom, kde sa fyzicky pripravujú na nadchádzajúcu plaveckú sezónu. Každý deň posielajú denníček a čerstvé fotky...

Galéria k článku

Paťa v Humennom so ziskom troch strieborných medailí

V dňoch 1.-3.júla sa v Humennom konali letné majstrovstvá SR v plávaní 14-ročných žiakov, juniorov a seniorov na otvorenom 50 m bazéne za veľmi nepriaznivého počasia.

Soňa a Marek majstrami Slovenska v Štúrove

V dňoch 24.-26. júna sa v Štúrove konali Majstrovstvá SR v plávaní na otvorenom 50-metrovom bazéne. Zúčastnilo sa ich desať našich plavcov.

Galéria k článku

Relaxačný deň našich plavcov

V sobotu 11.júna zorganizovali naši rodičia (Renatka a Marian) pre našich plavcov a ich rodičov pekný športovo-relaxačný deň ...

Galéria k článku

21 medailí v Dolnom Kubíne

Na medzinárodných plaveckých pretekoch s názvom "Žinčicový míting" sa 30.4.-1.5. zúčastnilo 12 plavcov nášho klubu.

Galéria k článku

ORCA CUP 2011 ... 7 medailí

V dňoch 15.-17.apríla sa 11 pretekárov ŠK Aquasport predstavilo na medzinárodných plaveckých pretekoch v Bratislave, kde sa zúčastnili plavci z 11 krajín.

Galéria k článku

Soňa Drábiková majsterkou Slovenska

26.marca sa konali aj Majstrovstvá Slovenska v diaľkovom plávaní v Košiciach na 50 metrovom bazéne, na ktorých sa zúčastnila aj naša plavkyňa Sonička Drábiková.

Veľká cena mesta Nové Zámky - 44 medailí pre našich plavcov

V dňoch 26.-27.marca sa konal 20.ročník medzinárodných plaveckých pretekov Veľká cena mesta Nové Zámky, na ktorom štartovalo 14 našich plavcov...

Galéria k článku

Naši plavci vyplávali v Žiline 12 medailí

V dňoch 18.-20.marca sa na 50-metrovom bazéne v Žiline konal IX. ročník medzinárodných plaveckých pretekov „Jarná cena Žiliny“ ...

Plavci AQUASPORT-u na Veľkej cene Trnavy

V dňoch 12.-13. marca sa v krytej plavárni STU Trnava konal 37. ročník medzinárodných plaveckých pretekov „Veľká cena Trnavy“.

Majstrovstvá SR juniorov a seniorov v Trenčíne

V dňoch 17.- 19. decembra sa na majstrovstvách SR juniorov a seniorov predstavili Patrícia Hollá, Naďa Gutyanová, Jozef Bogár a Alexandra Paulínyová.

Patrícia Hollá na plaveckých pretekoch v Belehrade

V dňoch 10.-12. decembra sa v hlavnom meste Srbska Belehrade konali medzinárodné plavecké preteky „Central European Junior Meeting 2010“ ..

Monika Slamková bronzová na Majstrovstvách SR

V dňoch 10.-12. decembra sa v Humennom konali Majstrovstvá SR v plávaní starších žiakov (kategórie 13-14 ročných).

Galéria k článku

Slovenský rekord na Majstrovstvách SR v Rimavskej Sobote

V dňoch 3.- 5. decembra sa v Rimavskej Sobote na krátkom bazéne konali Majstrovstvá SR v plávaní mladších žiakov (11 a 12 ročných), na ktorých sa zúčastnilo 9 našich plavcov.

Galéria k článku

Matej Grman získal v Prešove štyri medaily

V dňoch 27. - 28. novembra sa na krátkom bazéne v Prešove konali celoslovenské plavecké preteky najmladších plavcov - Memoriál Jozefa Baláža v kategórii 10 a 9 ročných žiakov.

Majstrovstvá ZSL oblasti, 2.kolo, Trnava

V sobotu 13.novembra 2010 sa na krytej plavárni v Trnave konalo 2.kolo kvalifikačných pretekov západoslovenskej oblasti, na ktorom sa zúčastnilo 11 plavcov ŠK Aquasport...

Galéria k článku

Mirka Syllabová v Moskve a v Jihlave

V dňoch 2. -3. novembra sa Miroslava Syllabová zúčastnila svetového pohára v Moskve. V utorok sa predstavila na 50m voľný spôsob,...

Soňa Drábiková s novým slovenským rekordom v Trenčíne

V posledný októbrový víkend sa v Trenčíne konali medzinárodné plavecké preteky o Pohár primátora. Úspešne si na týchto pretekoch počínali..

Galéria k článku

Plavci ŠK AQUASPORT Levice so ziskom 44 medailí

V dňoch 23.-24. októbra sa v Nových Zámkoch konal 16. ročník plaveckých pretekov o putovný Pohár Delfína. Do Nových Zámkov vycestovalo 11 plavcov, ktorí ...

Galéria k článku

21 medailí pre ŠK AQUASPORT Levice

V dňoch 16.-17. októbra sa v Banskej Štiavnici konali plavecké preteky „Štiavnický kahanec“, na ktoré vycestovalo do Banskej Štiavnice 14 našich pretekárov,...

Galéria k článku

Úspechy na Veľkej cene Púchova

V sobotu 9.októbra 2010 sa na zrekonštruovanej krytej plavárni v Púchove konali plavecké preteky Veľká cena Púchova.

Galéria k článku

23 medailí pre plavcov ŠK Aquasport v Štúrove

V sobotu 28.augusta sa na otvorenom 50m bazéne v Štúrove konal už 32. ročník medzinárodných plaveckých pretekov ŠTÚROVSKÉ STOVKY.

Galéria k článku

ŠK Aquasport na letnom sústredení v Jasnej

Plavci ŠK Aquasport sa v dňoch 16.-21.8.2010 zúčastnili na letnom sústredení v hoteli Junior v Jasnej (Demänovská dolina).

Galéria k článku

Mirka Syllabová na ME v Budapešti

9.-15.augusta 2010 sa na plavárni Alfréda Hajósa v Budapešti konali Majstrovstvá Európy v plávaní, na ktorých sa zúčastnila aj Miroslava Syllabová.

ŠK Aquasport Levice doniesli šesť kovov

Na majstrovstvách Slovenska v plávaní seniorov a juniorov v Žiline sa predstavili štyria plavci ŠK Aquasport a každý získal minimálne jednu medailu.

Štrnásť titulov z Majstrovstiev Slovenska mladších žiakov

V dňoch 25.-27. júna sa v Trnave konali Majstrovstvá SR v plávaní mladších žiakov. Do Trnavy vycestovalo 9 plavcov ŠK AQUASPORT, ktorí vybojovali spolu 21 medailí.

Galéria k článku

3-krát striebro a 1-krát bronz pre Patríciu Hollú

Štúrovo bolo dňoch 18.-20. júna dejiskom Majstrovstiev SR v plávaní starších žiakov. Patrícia Hollá si počas troch dní vybojovala 4 medaily,...

Pohár P.Vajdu pre Robin Reindl

V sobotu 12. júna sa na krytej plavárni v Trenčíne pod záštitou PK Matador Púchov konal X. ročník Memoriálu Pavla Vajdu – plaveckých pretekov najmladších nádejí.

Galéria k článku

Kvalifikačné preteky zsl. regiónu v Topoľčanoch

V sobotu 22. mája 2010 sa v Topoľčanoch konali plavecké preteky majstrovstiev západoslovenského regiónu vo všetkých vekových kategóriách.

Galéria k článku

ORCA CUP 2010 - opäť štyri medaily

Dvanásť plavcov ŠK AQUASPORT Levice sa v dňoch 30.4.-2.5.2010 zúčastnilo na XII.ročníku medzinárodných plaveckých pretekov "ORCA CUP 2010".

Galéria k článku

Devätnásť medailí zo Žinčicového mítingu

V dňoch 24.-25.4.2010 sa v Dolnom Kubíne konal 8.ročník plaveckých pretekov o Veľkú cenu Dolného Kubína s názvom "Žinčicový míting".

Galéria k článku

Štyri medaily pre plavcov ŠK AQUASPORT v Poprade

17. apríla sa v Poprade konali medzinárodné plavecké preteky - 15.ročník o cenu Popradu a zároveň aj III.ročník Memoriálu Filipa Lutza.

Jozef Bogár majstrom v Poprade

16.4.2010 sa konali v Poprade Majstrovstvá SR základných a stredných škôl, na ktorých sa Jozef Bogár stal majtrom SR v disciplíne 100 metrov znak s časom 1:04:82. Spolu so žiakmi SŠ Nitrianskeho kraja sa stali majstrami v štafetách 4x50 m voľný spôsob a 4x50 m polohový pretek.

Plavci ŠK AQUASPORT Levice úspešní aj doma

V sobotu 10. apríla 2010 sa v levickej krytej plavárni konalo 1. kolo nominačných pretekov na blížiace sa letné Majstrovstvá Slovenskej republiky. Zúčastnilo sa ich 16 plaveckých klubov zsl. regiónu s počtom 220 pretekárov.

Plavci ŠK AQUASPORT Levice so ziskom 52 medailí

V dňoch 27.- 28. marca sa v Nových Zámkoch konali medzinárodné plavecké preteky – 19. ročník Veľkej ceny mesta Nové Zámky. Na týchto pretekoch štartovalo aj 17 plavcov ŠK AQUASPORT Levice, ktorí počas dvoch dní získali dovedna 52 medailí.

Galéria k článku

Soňa Drábiková majsterkou SR v diaľkovom plávaní

V minulú sobotu dňa 27. marca sa v košickej krytej plavárni na 50m bazéne konali zimné majstrovstvá Slovenskej republiky v diaľkovom plávaní žiakov, juniorov a seniorov. Mladší žiaci plávali 1 km, starší žiaci 2 km, juniori a seniori 5 km. Vo farbách ŠK AQUASPORT Levice sa predstavili aj dvaja vytrvalostní plavci Peter Gutyan a Soňa Drábiková.

Plavci AQSLe získali v Žiline 21 medailí

19. - 21.3.2010 sa v Žiline konali medzinárodné plavecké preteky: Jarná Cena Žiliny. Dobrú výkonnosť v úvode jarnej sezóny 2010 potvrdili naši plavci ziskom 21 medailí.

Galéria k článku

Ďalší titul Majstra SR pre Jakuba Šika

V sobotu 20. 3. 2010 sa v Dudinciach konali Majstrovstvá Slovenska v cez polnom behu. V kategórii dorastencov zvíťazil Jakub Šiko a tak pridal do svojej zbierky druhý titul Majstra Slovenska.

Plavci ŠK AQUASPORT Levice na pretekoch v Trnave

Počas uplynulého víkendu v dňoch 13.-14. marca sa v Trnave konal 36. ročník medzinárodných plaveckých pretekov Veľká cena Trnavy. Za silnej konkurencie plaveckých klubov Ukrajiny, Poľska a Maďarska sa na týchto pretekoch predstavili aj štyria plavci levického klubu ŠK AQUASPORT – Miroslava Syllabová, Jozef Bogár a mladšie žiačky Alexandra Paulínyová a Alexandra Gulišová.

Jakub Šiko Majster Slovenska v atletike

V Sobotu 20. februára 2010 sa v bratislavskej športovej hale Elán konali dorastenecké Majstrovstvá Slovenska v atlatike. 17-ročný Jakub Šiko si víťazstvom v behu na 1500 m časom 4:17,04 vybojoval titul Majstra Slovenska.

M. Syllabová a P. Gutyan MAJSTRI SLOVENSKA

Miroslava Syllabová trojnásobná majsterka SR, Peter Gutyan juniorský majster SR, Jozef Bogár bronzový. 18. - 20. decembra 2009 sa najstarší plavci ŠK AQUASPORT Levice predstavili v Trenčíne na zimných Majstrovstvách SR v plávaní mužov, žien a juniorov. Všetci úspešne nadviazali na výkony z Majstrovstiev SR mladších a starších žiakov s predchádzajúcich týždňov,

Galéria k článku

Štvrtý slovenský rekord pre Soňu Drábikovú

200 m motýlik v čase 2:58,84 to je už štvrtý slovenský rekord v podaní 10-ročnej Soni Drábikovej. Tento vynikajúci výkon zaplávala Soňa 19. 12. 2009 v poľskom Oswiecime na medzinárodných plaveckých pretekoch.

Patrícia Hollá MAJSTERKA SLOVENSKA

Majstrovstvá Slovenka v plávaní starších žiakov, ktoré sa konali 11. - 13. 12. 2009 v Spišskej Novej Vsi boli pre našich plavcov úspešné. Paťa Hollá (1996) si v disciplíne 200 m kraul vyplávala titul MAJSTERKY SR a získala spolu 6 medailí, Malvína Mikešová (1995)si vypláva na 200 m prsia bronz a štafeta dievčat v disc. 4x50 m polohové preteky obhájili 3. miesto z letných M-SR a získali bronzové medaile.

Galéria k článku

Alexandra Paulínyová dvojnásobná Majsterka Slovenska

Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov (11 - 12 roční)sa konali 4. - 6. 12. 2009 v Nových Zámkoch kde vycestovala šestica plavcov z Aquasportu Levice. Najlepšie sa darilo jedenásťročnej Saške Paulínyovej, ktorá sa stala dvojnásobnou Majsterkou Slovenska...

Galéria k článku

Najmladší plavci získali v Prešove 20 medailí

Soňa Drábiková 9x zlatá, Marek Pavuk si vyplával 7 a Matej Grman 4 medaile. 28. - 29. 11. 2009 sa najmladší plavci ŠK Aquasport Levice zúčastnili celoslovenských plaveckých pretekov v Prešove - Memoriál Jozefa Baláža (kat. 9-10 ročných žiakov)...

Plavci ŠK AQUSPORT vo Viedni. Tretí slovenský rekord Soni Drábikovej

V dňoch 27. - 29. novembra sa 5 našich plavcov zúčastnilo vo viedenskej Stadthalle na 36. ročníku medzinárodných plaveckých pretekoch "Austria Qualifiyng 2009"...

S. Drábiková opäť zaplávala slovenský rekord. M. Syllabová 2-násobná víťazka.

Počas uplynulého víkendu sa plavci ŠK AQUASPORT Levice predstavili na dvoch plaveckých podujatiach. V sobotu 7. novembra sa...

Syllabová dvojnásobnou víťazkou v Trenčíne.

31. októbra 2009 sa v Trenčíne konali plavecké preteky Maritim Cup. Miroslava Syllabová opäť triumfovala v oboch kraulových disciplínach na 100 aj 200 m. V disciplíne na 100 m VS zvíťazila časom 56,85 sek., čo bol zároveň najhodnotnejší výkon celého podujatia v kategórii žien. Za tento výkon získala Mirka v závere podujatia ocenenie. Na dvojnásobnej trati si odniesla...

Galéria k článku

Soňa Drábiková prekonala slovenský rekord 10 ročných žiačok. V Nových Zámkoch sme získali 42 medailí.

Počas uplynulého víkendu 24. - 25. októbra sa v Nových Zámkoch konali medzinárodné plavecké preteky o putovný Pohár Delfína, o ktorý sa každoročne bojuje medzi plaveckými oddielmi. Bol to už v poradí 15. ročník podujatia, v ktorom zvíťazili a Pohár si odnášajú domáci plavci z Nových Zámkov pred plavcami Orca Bratislava a tretie miesto si vybojovali levickí plavci z ŠK AQUASPORT...

Galéria k článku

Syllabová v B. Štiavnici víťazka finále

Dňoch 17.-18. októbra sa v Banskej Štiavnici konal už 29. ročník plaveckých pretekov "Štiavnický kahanec". Pre 15 pretekárov plaveckého klubu AQUASPORT LEVICE sa preteky skončili veľkým úspechom a domov si odniesli spolu 27 medailí. V kategórii žien si vo finále na 100 m voľný spôsob...

Galéria k článku

Soňa Drábiková ocenená za najhodnotnejší výkon

V sobotu 10. októbra sa v krytej plavárni v Púchove konal 6. ročník plaveckých pretekov: VEĽKÁ CENA PÚCHOVA. Na týchto pretekoch sa v silnej konkurencii takmer všetkých klubov Slovenska predstavilo aj 16 plavcov ŠK AQUASPORT LEVICE...

Galéria k článku

Memoriál Pavla Vajdu, Púchov 19. 09. 2009

Robin Reindl (2002) - víťazka Pohára P.Vajdu. Soňa Drábiková (1999) - získala 6 zlatých medailí. V Sobotu 19. 09. 2009 sa v Púchove konal 9. ročník plaveckých pretekov - memoriál Pavla Vajdu. 6 plavcov najmladších vekových kategórií z nášho klubu ...

Galéria k článku

Štrbské Pleso 2009 sústredenie

Kondičnú prípravu pred jesenným a zimným súťažným obdobím začali plavci ŠK AQUASPORT Levice tréningovým sústredením vo Vysokých Tatrách.

Galéria k článku

Štúrovské stovky

Dňa 29.8.2009 sa na otvorenom 50m bazéne v Štúrove za daždivého a chladného počasia konal 31. ročík plaveckých pretekov ŠTÚROVSKÉ STOVKY. V konkurencii 350 plavcov zo Slovenska, Maďarska a Česka . . .

Galéria k článku

1...4546474849...52
 

Plavecká škola AQUASPORT ponúka:

Výučbu plávania a plavecké tréning po celý rok pre všetky vekové skupiny:

pre deti predškolského veku od 3 do 6 rokov, pre deti a mládež od 6 do 18 rokov, až po dospelých.
  • prípravný, základný kurz – pre neplavcov,
  • zdravotné plávanie,
  • zdokonaľovanie,
  • výkonnostné športové plávanie,
  • výučba plávania pre materské a základné školy,
  • jednorázové plavecké kurzy pre materské a základné školy,
  • výučba a kondičné plávanie dospelých.